Bursztynowa krew

W sobotę, 24 września po raz kolejny Galeria Bursztynowa zaprosiła mieszkańców Ostrołęki oraz regionu do włączenia się w akcję zbiórki krwi. Oddanie krwi to jeden z najcenniejszych darów, to danie drugiemu wiary - często traconej w wyniku choroby, to niejednokrotnie nadzieja na wyleczenie.

Organizatorem akcji „Bursztynowa Krew” był Klub Honorowych Dawców Krwi LEGION wraz z oddziałem ostrołęckim, któremu przewodniczy Paweł Stawicki. Dla odwiedzających tego dnia Bursztynową czekała lawina atrakcji, zaś dodatkowo dla krwiodawców słodki poczęstunek oraz upominki.

Nasza Spółka ponownie włączyła się całym sercem w tą szlachetną akcję. Ponadto, udało się zaangażować do udziału w akcji naszego długoletniego partnera biznesowego Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Sygma” Wojciech Nawłoka. Dla osób, które oddały tego dnia swoją krew wspólnie przygotowaliśmy torbę prezentową, w której znajdowały się profesjonalne artykuły do utrzymania czystości.

Jesteśmy dumni, że przy zaoferowanym przez nas wsparciu, cała akcja zorganizowana przez Klub HDK LEGION na czele z Galerią Bursztynową cieszyła się ogromnym powodzeniem. Wasza krew to dar życia dla każdego z nas. 

      

Powrót do listy aktualności