Fachowe podejście - serwis - usługi sprzątające

Interlux to efektywne usługi sprzątające realizowane przede wszystkim na terenie miasta Warszawa, ale także całego województwa mazowieckiego. Pracujemy według najwyższych standardów czystości i higieny, używając renomowanych środków czystości i nowoczesnego sprzętu.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy certyfikat  „Gwarant czystości i higieny” potwierdzający wysoką jakość świadczonych przez nas usług.  Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Czystości.

Serwis sprzątający Warszawa

Jako firma z długoletnim doświadczeniem zapewniamy profesjonalny serwis sprzątający działający na terenie Warszawy i okolic, a także całego województwa mazowieckiego Stale szkolimy naszych pracowników, poszerzając ich kompetencje. Pracujemy w systemie stałego monitoringu każdego zlecenia – jako klient możesz w każdej chwili skontaktować się z koordynatorem opiekującym się Twoim obiektem, zgłosić swoje zastrzeżenia albo szczególne potrzeby.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz fachowy serwis sprzątający! 

usługi sprzątające warszawa


SPEŁNIAMY TWOJE WYMAGANIA

Wspólnie ustalamy, co będzie należeć do naszych obowiązków – dopasowujemy się do Twoich wymagań i rodzaju obiektu. Skrupulatnie planujemy nasze działania, a następnie wdrażamy odpowiednie technologie.

 

serwis sprzątający warszawa

JESTEŚMY PROFESJONALNI

Tworzymy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych osób pełnych zapału do pracy. Serwis sprzątający INTERLUX posiada odpowiednie uprawnienia i umiejętności, jest przeszkolony w zakresie technologii sprzątania dopasowanych do danego obiektu i rodzaju wykonywanych prac. Dbamy o każdy detal - nasi pracownicy zawsze wyglądają schludnie i estetycznie.

 

serwis sprzątający warszawa oferta

WIEMY CO ROBIMY

Praca naszego serwisu sprzątającego podlega stałemu monitoringowi. Nadzór i koordynacja pracy daje nam pewność, że dostarczamy najwyższą jakość usług. W każdej chwili możesz skontaktować się z koordynatorem, który czuwa nad Twoim obiektem. 

 

usługi sprzątające warszawa oferta

ZNAMY SIĘ NA SPRZĄTANIU

Używamy wyłącznie profesjonalnych środków czystości i najwyższej jakości artykułów higienicznych. Posiadamy nowoczesny sprzęt ręczny i mechaniczny, dzięki któremu pracujemy sprawnie i bezpiecznie.

 

 

 

ZAUFAJ NAM, NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ DŁUGO CZEKAĆ NA EFEKTY!

Sprawdź opinnie klientów