Jakość usług poparta certyfikatami

Jakość usług poparta certyfikatami

Jako specjaliści w swoim fachu stale się rozwijamy i poszerzamy kompetencje naszej firmy uczestnicząc w licznych szkoleniach. Z radością zwiększamy specjalistyczną wiedzę, która ma swoje przełożenie na jakość oferowanych przez nas usług.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Czystości, która zrzesza największe firmy sprzątające w kraju. Aktywnie uczestniczymy w branżowych wydarzeniach i konferencjach, które umożliwiają nam wymianę kontaktów i wiedzy w obszarze profesjonalnego utrzymywania czystości.

Naszą działalność opieramy na zdobytym przez lata doświadczeniu i chęci rozwoju - jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami technologicznymi i obowiązującymi przepisami.

 


 

Począwszy od 2016 roku, corocznie uzyskujemy certyfikat „Gwarant Czystości i Higieny”

Jest to certyfikat wydawany wspólnie przez Polską Izbę Gospodarczą Czystości oraz TÜV Rheinland Polska. Potwierdza on wysoką jakość usług świadczonych przez naszą firmę. Uzyskanie tego wyróżnienia wiązało się z dogłębną analizą naszej firmy głównie w obszarach związanych z realizacją usług tj.: stosowanych technologii, zasobów materialnych, bezpieczeństwa i higieny pracy czy odbytymi szkoleniami. W wyniku audytu otrzymaliśmy bardzo wysokie oceny co potwierdziło nasz pełen profesjonalizm w świadczonych usługach.

Cieszymy się ogromnie z przyznanego certyfikatu - dołączyliśmy do grona jedynie 26 firm w Polsce, które są w jego posiadaniu.

To wyróżnienie potwierdza, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym wykonującym oferowane usługi na najwyższym poziomie.

Firma nasza została wpisana do międzynarodowej bazy certyfikatów, którą można obejrzeć na stronie www.tuvdotcom.com.