Piszą o nas

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że lokalny portal internetowy z Ostrołęki – www.moja-ostroleka.pl napisał o naszym sukcesie odnośnie uzyskaniu certyfikatu oraz jubileuszu 25-lecia.

Poniżej treść artykułu jaka ukazała się w dniu 01.12.2016. Przez kilka dni odczytało go ponad 3 000 osób. Cieszymy się, że tak dużo ludzi dowiedziało się o naszej firmie i jej sukcesach.

 

Ostrołęcki Interlux z prestiżowym wyróżnieniem

Uzyskany certyfikat "Gwarant Czystości i Higieny” przypieczętowuje 25-letnią działalność rodzinnego biznesu z Ostrołęki. W ostatnich latach Interlux rozwija usługi sprzątania i dbania o porządek na terenie całej północno-wschodniej Polski.

Firma nie zapomina o swoich korzeniach i chętnie angażuje się w lokalne akcje społeczne, takie jak "Bursztynowa Krew" i "Sprzątanie brzegów Narwi".

- Cieszymy się, że uzyskaliśmy certyfikat "Gwarant Czystości i Higieny", który przyznaje Polska Izba Gospodarcza Czystości - to dla nas wspaniały prezent na 25-lecie! Takie wyróżnienia są dowodem na to, że wykonujemy swoją pracę na najwyższym poziomie i że warto się starać. To powód do radości dla całej firmy - mówi prezes spółki, Łukasz Kania.

Założona w 1991 roku firma Interlux zaczynała od sprzątania środków transportu i komunikacji. Wraz z rozwojem rynku spółka rozwinęła zakres i obszar działalności. Dbanie o czystość w środkach transportu to tylko jedna z wielu usług, jakie dziś oferuje. Od 2007 roku rodzinne przedsiębiorstwo prowadzi Łukasz Kania.

- Od zawsze podnosimy sobie poprzeczkę i to już chyba taka nasza tradycja. Dbamy o to, żeby być ekspertami w swojej branży, ale nie tylko z uwagi na wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy. Często bierzemy udział w szkoleniach i staramy się rozszerzać usługi. Naszym klientom proponujemy innowacyjne rozwiązania, które dopasowujemy do ich zróżnicowanych potrzeb. Jesteśmy na bieżąco z technologią, uczestniczymy w branżowych konferencjach i pracujemy na nowoczesnym sprzęcie - mówi Kania.

Firma Interlux specjalizuje się w sprzątaniu różnego rodzaju obiektów - galerii handlowych, środków transportu publicznego, wspólnot mieszkaniowych i biurowców. Dodatkowo w ofercie firmy znajdują się usługi takie jak: utrzymanie i pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie gruntowne i pobudowlane, sprzątanie po wydarzeniach plenerowych, mycie elewacji szklanych oraz impregnacja posadzek, a także pranie dywanów i wykładzin. Wśród firm, które zaufały usługom Interlux znajdują się m.in. Galeria Bursztynowa w Ostrołęce, Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie, Tramwaje Warszawskie S.A, i Apple Poland.

Pracownicy Interlux codziennie dbają o porządek w wielu miastach Polski, w tym również w Ostrołęce, gdzie firma aktywnie wspiera lokalne akcje społeczne.

- Z radością wracamy do naszej Ostrołęki. W tym roku razem z przedsiębiorstwem "Sygma" wspieraliśmy akcję zbierania krwi w Galerii Bursztynowej, a we wcześniejszych latach razem z mieszkańcami Ostrołęki sprzątaliśmy brzegi Narwi. Uważamy, że takie działania są potrzebne i dlatego chętnie się w nie angażujemy. Dzielimy się z innymi tym, na czym się znamy i co robimy najlepiej, a przy okazji możemy komuś pomóc i to jest ważne - mówi prezes firmy.

 

 

Powrót do listy aktualności