DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z PROFESJONALNEJ USŁUGI SPRZĄTANIA

Dla większości usługa sprzątania kojarzona jest głównie ze ścieraniem kurzu i odkurzaniem podłóg, a sama usługa stanowi jeden z dość niechcianych drobiazgów. Tymczasem usługa sprzątania odbywa się etapowo, a na efektywną pracę serwisu sprzątającego wpływa wiele czynników, co pozwala zapanować nad czystością we wszystkich pomieszczeniach. Istnieje wiele powodów dla których warto zatrudnić firmę sprzątającą:

1. Bezpieczeństwo środowiska pracy

Wybór profesjonalnej firmy sprzątającej to kluczowy czynnik do utworzenia bezpiecznego środowiska pracy. Na pierwszy rzut oka powierzchowny porządek może wydawać się akceptowalny, ale to nie wystarczy do bezpiecznego utrzymania porządku. Istnieją wirusy i bakterie, które są w stanie przetrwać nawet kilka dni na powierzchniach, tj. klamki, stoły, włączniki światła i inne podobne przedmioty, co doprowadza do rozpowszechniania bakterii z osoby na osobę. Zapobiegając przenoszeniu zarazków w całej organizacji, możesz zachować zdrowie swoich pracowników, zmniejszyć liczbę koniecznych dni chorobowych i chronić klientów przed zachorowaniem. Powierzchnie dotykowe należy regularnie czyścić, a następnie dezynfekować, aby bakterie te nie miały szansy przyczepić się do innych żywicieli.

2. Profesjonalnie dobrane chemia

Profesjonalnie dobrane środki chemiczne oraz środki dezynfekujące to podstawowy element wyposażenia dla każdej firmy sprzątającej. Różnorodność powierzchni występujących w obiektach wymaga umiejętności oraz wiedzy doboru środków do rodzaju sprzątanej powierzchni. Jest to podstawowa rola każdej firmy sprzątającej. Na rynku dostępne są pełne gamy produktów pozwalających na utrzymanie czystości w wielu obszarach. Środki chemiczne mają szerokie zastosowanie, dzięki czemu są skuteczne i doskonale sprawdzą się na różnych powierzchni i urządzeniach. Należy jednak pamiętać, że źle dobrany środek może uszkodzić bez odwrotnie powierzchnię. Każda godna zaufania firma sprzątająca gwarantuje bezpieczeństwo ich mieniu, co daje poczucie pewności klientom i pracownikom.

3. Elastyczność pracy

Elastyczność pracy jest jednym z kluczowych czynników wpływających na świadczona usługę utrzymania porządku. Profesjonalna firma sprzątająca dostosowuje się do potrzeb klienta. W praktyce oznacza to możliwość bardzo indywidualnych ustaleń. Dzięki elastyczności usługa może zostać wykonana zarówno codziennie, jak i co kilka dni, sprzątanie może być zrealizowane od najwcześniejszych godzin do późnego wieczoru.

 

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań, jak też ułatwienie pracy naszym klientom.

INTERLUX cechuje się profesjonalizmem, solidnością, doświadczeniem oraz niezawodnością.

Zapewniamy, że powierzone zadania zostaną wykonane rzetelnie, starannie i terminowo, a porządkowane przestrzenie będą utrzymane w idealnym stanie.

 

Gwarantujemy kompleksową obsługę i partnerską współpracę!

Powrót do listy aktualności