ZDOBYWAMY UMIEJĘTNOŚCI RATOWNIA ŻYCIA - KURS PIERWSZEJ POMOCY

Mamy przyjemność poinformować, że nasi pracownicy ukończyli kurs pierwszej pomocy z dynamicznymi scenkami i udziałem profesjonalnych aktorów.

Podczas interaktywnego szkolenia, uczestnicy zostali wprowadzeni w różne scenariusze, które symulują sytuacje kryzysowe, takie jak wypadki samochodowe, nagłe zachorowania czy urazy. Aktorzy odgrywali role poszkodowanych, a uczestnicy mieli okazję w praktyce zastosować swoje umiejętności pierwszej pomocy. Dzięki udziałowi aktorów, scenki stają się bardziej autentyczne, a uczestnicy są w stanie odczuć presję i stres związany z działaniem w rzeczywistej sytuacji awaryjnej.

Nasza firma zawsze przywiązywała dużą wagę do zdrowia i bezpieczeństwa pracowników oraz klientów. Dlatego inwestujemy w regularne szkolenia, takie jak kurs pierwszej pomocy, aby być dobrze przygotowanymi na wszelkie ewentualności. Jesteśmy przekonani, że wiedza, którą nasi pracownicy zdobyli podczas tego kursu, pozwoli nam skutecznie reagować w nagłych sytuacjach i zapewnić szybką pomoc potrzebującym.

Powrót do listy aktualności